FAQ – Časté dotazy


Kdo stojí za projektem HrajemeFotbal.cz?

HrajemeFotbal.cz je projektem Daniela Javorského a Víta Piláta. Více zjistíte na stránce “Kdo jsme?

Proč se zrovna my zabýváme fotbalem?

Fotbal nás baví. Sledujeme ho na nejvyšší úrovni. Nicméně cítíme, že popularita fotbalu pomalu mizí. Fanoušci na stadionech stárnou, protože týmy v nižších soutěžích zpravidla vedou lidé ze starší generace, kteří neumí mladší fanoušky pro fotbal nadchnout. Proto zde vidíme prostor. Jelikož jsme mladí (25 a 24) a máme zkušenosti z fotbalem i marketingem, můžeme týmům pomoci lépe komunikovat s našimi vrstevníky a obecně jim na vedení klubů dát jiný náhled. Více zjistíte na stránce “Vize HrajemeFotbal.cz

Máme krom projektu ještě nějaké jiné zaměstnání?

Jistě, projekt nás neživí. Daniel pracuje jako online marketingový specialista, redaktor a dabér. Vítek pracuje jako speditér v logistické firmě. Bylo by příjemné, aby nás projekt živil. Nicméně sami víme, že k tomu je ještě dlouhá cesta.

Jak projekt vznikl a kolik lidí sleduje webové stránky HrajemeFotbal.cz?

Počátky myšlenky projektu se dají datovat až do roku 2015. Tehdy Daniel začal pracovat jako šéfredaktor v projektu fotbalunas.cz. Složil a vedl 15 člennou redakci a byl v kontaktu s regionálními týmy. Myšlenku projektu HrajemeFotbal.cz majitelům webu navrhoval, nicméně se nesetkal s pochopením.

Rok po ukončení spolupráce však Daniela napadlo ten projekt zrealizovat. Vzal si na pomoc svého kamaráda a vytvořili jsme databázi o 4 333 týmech a vizi, kterou chceme šířit.

Na Štědrý večer 2016 jsme se domluvili na spolupráci a druhý týden v březnu je projekt již životaschopný.

Zároveň je zcela logické, že jelikož byl spuštěn v březnu, velkou popularitu zatím nemá. To vše je teprve před námi.